Mimoň


....… je město, kde jsem nikdy nebyla (a kam nejspíš ani nikdy nepojedu). Ale jestli někdy pojedu, ručím za to, že to bude akce, která vydá ne na jeden, ale na několik mimoních článků!

Mimo.ň je tenhle blog, založený na počátku září 2010. Musím se přiznat, že v době, kdy jsem datlila do publikačního rozhraní wordpressu první příspěvky, neměla jsem příliš jasnou představu o tom, proč to celé dělám (prostě jsem jenom chtěla SVŮJ BLOG), jak by to mělo vypadat (no přece úžasně, ne?) a hlavně – proč by to měli ostatní chtít číst.

Ne, že bych po několika letech a leckdy nevypočitatelném odlivu a přílivu publikačních sil byla o tolik moudřejší. Jediné, co mohu zodpovědně prohlásit, je, že se snažím psát tak, aby SE TO DALO číst…  A že zkouším i neveselé věci vidět z toho méně trpkého úhlu. Nečekejte humor, u nějž se budete válet smíchy. Nejsem autor typu Betty McDonald. Ale bývalo i hůř. (Můj šéf v jazykovce o mně kdysi tvrdil, že jsem bručoun. Nevím. Je možné, že tak trochu nepochopil můj humor. Ale třeba jsem vážně žádný humor neměla. Třeba jsem na spoustu věcí přišla právě až díky psaní…?)

Pokud je to tak, není tu Mimo.ň zbůhdarma. Děkuji všem stálým čtenářům za pravidelnou přízeň a zpětné vazby.

Pod tímhle povídáním najdete pod jednotlivými obrázky odkazy na některé články, o kterých si myslím, že by mohly stát za přečtení. Stačí najet na obrázek myší a kliknout. Přeji příjemné počtení. /Technická poznámka – Explorer Vám galerii patrně nezobrazí :-( Doporučuji otevřít v jiném prohlížeči. např. Google Chrome/.

Pokud máte jakoukoliv připomínku k textu nebo blogu (nebo třeba světovému míru), jsem k dispozici na mailu: anna.bohaa@yahoo.com

Reklamy