Mimoň


....… je město, kde jsem zatím nebyla. A kam se zaručeně aspoň jednou v životě vypravím. Už jen proto, abych se mohla vyfotit u tý děsně cool cedule na začátku a konci obce ;-P

Mimo.ň je tenhle blog, založený na začátku září 2010. Musím se přiznat, že v době, kdy jsem datlila do publikačního rozhraní wordpressu první příspěvky, jsem neměla jasnou představu o tom, proč to celé dělám. Prostě jsem jenom chtěla SVŮJ BLOG. Jak by měl vypadat? No přece úžasně, ne?         A hlavně – proč by ho měli ostatní chtít číst? V tom jsem trochu tápala… budiž mi omluvou, že v době blogovacího boomu jsem asi nebyla sama.

Uplynulo x let a já se sem vracela a zase odcházela. Ne, že bych po té době a leckdy nevypočitatelném odlivu a přílivu publikačních sil byla o tolik moudřejší. Jediné, co můžu zodpovědně prohlásit, je, že se snažím psát tak, aby SE TO DALO číst…  Snad. ❤     A že zkouším i neveselé věci vidět z toho zábavnějšího úhlu. Jasně, Ivan Kraus ze mě asi nebude. Ale bývalo i hůř. (Můj šéf v jazykovce o mně kdysi tvrdil, že jsem bručoun. Nevím. Je možné, že tak trochu nepochopil můj humor. Ale třeba jsem tehdy vážně žádný neměla. Třeba jsem na spoustu věcí přišla právě až díky psaní…?)

Pokud je to tak, není tu Mimo.ň zbůhdarma. Každopádně děkuji za čtenářskou přízeň a zpětné vazby.

Pod tímhle povídáním najdete pod jednotlivými obrázky odkazy na starší články, o kterých si myslím, že by mohly stát za přečtení. Stačí najet na obrázek myší a kliknout. Přeji příjemné počtení. /Technická poznámka – Explorer Vám galerii nejspíš nezobrazí  Doporučuju otevřít např. v Google Chrome/.

Máte připomínku k textu nebo blogu (nebo třeba světovému míru)? Pište na: alex.the.happy.eye zavináč gmail.com

Reklamy